Dámská móda

Bez čeho to v létě nepůjde – odhalená ramena


Horké letní dny jsou přímo předurčeny k nošení kousků, které odhalují i to, co běžně necháváme skryto před zraky jiných. Toto léto si do šatníku musíte pořídit kousek, jež odhalí vaše ramena a na zcela. Ramena prostě letos budou holá, to je jasné.

Off shoulder

Celá tato paráda, která se dobře nosí, je trendy a suší snad všem, se běžně v módním průmyslu označuje jako „off shoulder“, tedy spadlá ramena, a definuje se jako zákaz nosit něco na ramenou, jedině snad nepatrná ramínka. Každopádně bez nich je to rozhodně lepší. Volán, který lemuje oblast ramen, paží a dekoltu tak působí elegantně a přitom i prakticky, neboť v letních pařácích je tak vhodné dát pokožce volnosti, což odhalená ramena splňují.

Nejen topy, ale i šaty

Trend spadlých ramen je znát především na topech, ale mohou být součástí šatů, ale také populárních overalů, které se letos budou nosit snad více, než kdy před tím. Jakmile se na večerní letní party objevíte v overalu se spadlými rameny, budete zaručeně hvězdou večera.

Cold shoulder

Dalším trendem jsou tak zvané cold shoulder, neboli holá ramena a je to móda spíše na chladnější dny. Topy, či trika mají rafinované prostřihy pouze na ramenou, přitom ponechávají zakrytý dekolt a také rukávy. Sluší zvláště opáleným ramenům.

Lodičkový výstřih

Určitě se v šatníku ani neztratí lodičkový výstřih, který se hodí zvláště na populární námořnický styl. Výhodou tohoto střihu je to, že celkově zjemní dámská ramena, ale i postavu, opticky ji dělá štíhlejší a něžnější. Lodičkový výstřih musí mít v šatníku každá správná žena. Bez toho letní flirty nebudou to pravé.

Odhalená ramena jsou trendy, šik a ty prostě musíte mít, ukázat je. Obecně dělají něžné pohlaví o něco něžnější a tak i romantickou. Jsou šik i elegantní a nosí se dobře nejen k sukním, ale i třeba džínsům.

 

 

zdroj obrázku: http://www.theczechchicks.com/2016/05/off-shoulder


Leave a Comment

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *