Módní doplňky

Co nesmí v šatníku 2016 chybět?


Jaro je již tady a s ním je zapotřebí provětrat nejen šatník, ale i peněženku. Zapomeňte na zimu, nyní potřebuje šatník odlehčit a oživit. Pro inspiraci je nutné vědět, co se také bude nosit a co tak nesmíte ve svém šatníku postrádat.

Holá ramena

Dior by plesal radostí. Nejen odhalený dekolt a šíje, ale i ramena, tedy trička a topy hodně vykrojená, kde ramena budou odhalená. Dále to budou v létě topy okolo krku, kde budou opět ramena vykukovat a to nejen ony, ale i celé paže. Prakticky čím více svá ramena odhalíte, tím lépe.

Oranžová barva

Sytá oranžová bude hrát velkou roli zejména v létě, ale už na jaro si nějaký dobrý kousek pořiďte, určitě nebude k zahození. Kombinace s bílou bude famózní při letních večerech a parných dnech, na podzim oranžovou neodkládejte, bude senzační s hnědou. Oranžová se prostě bude nosit. A čím více šťavnatá, tím více šik.

Volány alá Španělsko

Lehké volány na šatech, topech, ve kterékoli části. To bude to, co musíte mít. Volné, rozevláté sukně, neodkládejte ani peplum. Pokud půjde navíc o kombinaci rudé, výrazné a černé, nejlépe v lesklém sametu a krajce, bude to hotová bomba.

Velké tmavé květy

Ani květy se neminou účelem – čím větší, tak tím prakticky lepší. A také je nutné pamatovat, že nejlepší bude kombinace červených květů a černé barvy bude famózní. Ať na šatech nebo topech, bude senzační od jara, přes léto až po zimu.

Barevné pruhy

Proužku, pruhy jsou nesmrtelné. Podívejte se ale po barevných. Vodorovné, nebo svislé, to už je na vás, čemu dáte přednost, spíše volte podle střihu a typu vaší postavy, ale rozhodně pruhy neopomíjejte. Jsou skvěle kombinovatelné a oživí dost značně celkový outfit. Dokonalá bude košile, top anebo jednoduše střižené šaty. Čím jednodušší střih, tak tím lepší efekt z celkového vzhledu. Takže šup na nákupy.

 

zdroje obrázku: www.theblondesalad.com


Leave a Comment

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *