Módní doplňky

Jakou barvu na léto? Oranžovou!


Jste-li módní fajnšmekři a chcete, aby váš šatník razil vždy podle posledních módních trendů, pak je zapotřebí mít na léto přichystanou barvu šťavnatých pomerančů, která bude velkým hitem.

Oranžová není oranžová

Jsou lidé, kteří při této představě ihned ohrnují nos a říkají si, že to v létě bude vypadat jako na velké party popelářů. Jenže to mohou pronést jen skuteční neznalci, jelikož není oranžová, jako oranžová. Top barvou, která se bude nosit je barva šťavnatých pomerančů, taková ta sladká pomerančová, rozhodně ne nic víc ani míň.

Trochu lososa a korálů

A pokud stále v této otázce plavete, pak si zvolte barvu oranžovou, lososovou, nebo krásných korálů. To je ten správný odstín, se kterým rozhodně nebudete za outsidera, naopak královnou módních mol. Když tuto barvu dobře zkombinujete, pak budete právoplatným módním guru.

Jak oranžovou kombinovat?

K létu patří světlé a hravé barvy. Oranžovou v sytém odstínu tak skvěle zkombinujete s bílou, jež dokonale doplní celý outfit. Barvy se nebijí, naopak jsou skvěle sladěné a budou vypadat, zvláště na opáleném těle. Pokud ale nejste zrovna fandové bílé, pak rozhodně není k zahození i tmavě modrá, jež opět nebude oranžovou drásat, ale pozvedne ji.

Kombinace nepřekombinovatelná

Dejte pozor ale na to, aby to nejdůležitější bylo právě v oranžové a tmavá modř jen dokonale kombinovala. A do třetice je možno oranžovou kombinovat s klasickou džínsovinou, ať půjde o bundičky, nebo džíny, sukni, bude to vždy super, jen opět pozor na kombinaci doplňků. Ty obecně jsou velice důležité.

Doplňky jako to důležité a třešnička na dortu

Léto bude žhavé, oranžové, tak už teď je zapotřebí se na něj vyzbrojit řádně připraveným šatníkem, ve kterém musí dominovat určitě oranžová. Pokud se ji neodvažujete, tak zkuste alespoň top a doplnit výraznými doplňky, které tak celkově budou ladit, budou hrát velkou roli v celkovém outfitu.

 

zdroj obrázku: www.novinky.cz


Leave a Comment

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *