Obuv

Jedinečnost pro skateboardisty – Adio


Když máte nápad a víte o díře na trhu i tomu, jak by se dala zaplnit, máte předem vyhráno. Samozřejmě ale, že je nutné se na cestu tímto směrem dát a šance tak proměnit ve svůj prospěch. Tak se povedlo o mladé značce Adio, která funguje od roku 1998, ale po světě je dnes běžně známá i pro ty, co tomuto stylu zrovna nefandí.

Skateboard

Když skateboardista Chris Miller ukončil svoji profesní dráhu, chtěl i nadále ve světě svého oblíbeného sportu působit. Dobře si uvědomoval, že na trhu chybí kvalitní a dobrá značka pro skateboardisty, která by ale také byla cenově dostupná. A tak spolu s Felixem Arguellesem založili vlastní značku Adio Footwear, jež má produkovat zboží přímo pro skateboardisty.

Přím k odběratelům

Firma se především zaobírala tím, že bude nejen výhradně prodávat oblečení a obuv pro skateboardisty, ale bude tak činit přímo ke koncovým zákazníkům. To znamená, že si firma udržuje poměrně slušné ceny za kvalitní, značkové oblečení a slaví tak velký úspěch. I když nepatří mezi značky, zářící na trzích světa po několik desetiletí, pak má také slušné ambice a ty naplňuje, neboť se stává veřejně známou.

Přímo pro skateboardisty

Slávu značce Adio přináší i hvězdy světového skateboardingu, které oděvy i obuv této značky nosí a tak dělají tu nejlepší reklamu, jakou by si mohla firma jen přát. Mezi známé tváře, které výhradně značku oblékají, patří nejen Tony Hawk, Danny Montoya, Shaun White, ale i Brian Sumner či Bam Margera a mnoho dalších.

Boj s konkurencí vyhrává

Firma je specifická v tom, že své ceny drží skutečně nízko a tak velice slibně bojuje s konkurencí. Produkuje oděvy a obuv jak pro muže, tak ženy a stále si drží a získává více a více příznivců. Mezi propagátory značky mimo světové skateboardisty patří i členové skupiny Blink 182, či někteří z Linkin Park.

 

zdroj obrázku: www.skatevideosite.com


Leave a Comment

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *