Spodní prádlo a plavky

Plavky na léto 2016


Léto se kvapem blíží, takže je potřeba včas dokoupit letní výbavu, kde nesmí chybět dobře padnoucí plavky, ve kterých budete královnou pláží a koupališť. Jestliže si potrpíte na módní trendy v této oblasti, pak rozhodně zbystřete a zaměřte svou pozornost na aktuální nabídku trhu, který představuje právě plážovou módu léta 2016.

Jaké plavky se budou nosit

Hlavní zaměření věnujte dekoltu. Letos nebudou in klasické trojúhelníčky, titěrné plavky, ale podprsenky, které pozvednou poprsí a doladí celkově dekolt. Plavkové podprsenky s výstuží tak budou hodně žádané. Detaily na plavkové podprsence budou ve znamení řasení, které tak pozvedne opticky kulatost celého dekoltu, poprsí.

Vzory, puntíky a proužky

Klasika, jako jsou černé plavky, rozhodně neurazí, ale pokud se chcete zaměřit na vzory, které jsou letos hodně in. Čím miniaturnější vzory, tím lépe. Budou se nosit i puntíky, všech velikostí a barev, a do třetice budou hodně k vidění populární proužky. Ať už v námořnickém stylu, tak i klasické proužky, různých barev i šířek.

Hrajeme na schovávanou

Radovat se z plavkové sezony letos mohou i ti, kteří nestihli shodit do plavek a potřebují schovat nějaké to kilo, špíček na břiše. Moderní letos budou totiž dvou-dílné plavky s vrchním dílem prodlouženým, jakoby tílkem, které tak nesnášenlivé špíčky na břiše schová. Moderní budou i jednodílné plavky, které postupně přichází do módy a příští rok se jistě budou hodně nosit.

Nohavičky jako když najdeš

Důležité je vědět, že moderní jsou i kalhotky s nohavičkou, takže i nějakou tu celulitidu, nebo tuk na bocích je možno mírně, dobře zvolenými plavkami maskovat.

Barvy

Vedou spíše tlumené barvy, jako jsou černé, modré, bílé, šedé a kombinace s doplněním i výraznými barvami. Při výběru je tak potřeba se zaměřit především na vzory a tvar, které je letos požadovaný.

 

zdroj obrázku: http://swimsleep.com/chic-bathing-suits-for-women/


Leave a Comment

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *