Spodní prádlo a plavky

Buď in i u vody! Trendy plavky


Své letošní plavky jste si již zajisté mnohokrát smočily ve vodě. Otázka zní – Jsou módní?
Trendy plavky jsou inspirované džunglí, pocítíme z nich africké a marocké vlivy, do módních plavek taktéž pronikly sportovní prvky.
K plavkám, často jednodílným, které více připomínají šaty než plavky, přibudou kaftany či plážové saka. Střihy jednodílných i dvoudílných plavek jsou symetrické, ale výrazně zdobené průstřihy, výstřihy, pásky a dalšími přidanými ozdobami v podobě zipů nebo spon. Dokonalý outfit bude pouze se slaměným kloboukem, smyslnými slunečními brýlemi a i se šperky. U plážové obuvi zapomeňte na papuče i žabky. Bude to chtít gladiátorské sandálky, kde pásek se vám sexy způsobem omotá kolem kotníků.

Módní střihy – více materiálu a méně odhalení

Dámské plavky Dagmar M118 - Verano za 778 Kč

Dámské plavky Dagmar M118 – Verano za 778 Kč


Ano, budete méně odhalení, nosí se kalhotky s vyvýšeným pasem a minimálním vykrojením na zadečku, vyztužené plavkové podprsenky často s push-up efektem.
Barvy – hitem je cappucinová, karamelová, pomerančová, tmavá fialová a modrá barva noční oblohy. Potištěné vzory mohou nahradit také vzory vyplétané, kde kontrast tvoří barva plavek s barvou kůže. Pokud uvažujete, zda si zvolíte plavky s ramínky nebo bez nich, nebude to lehké rozhodnutí. V tomto roce se totiž nosí i plavky ke krku, které lze popsat jako krátké topy. Skrývají dekolt a táhnou se až nahoru, což sice není zcela běžné, ale aktuálně velmi módní.

Prodloužená podprsenka a čárkované kalhotky

Na horní části těla se do pozornosti derou i prodloužené podprsenky. Zas a znovu je lze označit za jistý druh topu, ale v tomto případě “putují” opačným směrem. Od prsou níže jsou prodloužené, přičemž dekolt nechávají odhalen. Zajímavá možnost, jak zůstat oblečená i svlečená zároveň. A pokud se nebojíte přitlačit na sexy strunu, jsou tu pro vás kalhotky s menším vylepšením. Jejich boky nemusí být jednolité, ale vytvořené z více proužků látky, což ještě více odhaluje kůži. Vypadá to přitažlivě, ale stále dostatečně pevně a vhodně na plavání.Leave a Comment

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *