Spodní prádlo a plavky

Tolik sporné téma – dámské kalhotky


Druhů dámských kalhotek je mnoho, dělí se do několika základních kategorií a to především podle střihu, dále i podle materiálů a také využití. Nicméně je to téma, které často rozděluje jak ženy, tak muže na několik táborů, jež upřednostňují jeden druh a další zatracují.

Klasické kalhotky

Takzvané bombarďáky, by se dalo nazvat, ale již dávno nejsou klasické dámské kalhotky to, co bývalo tradiční dříve. Sice se „babičkovský“ styl ještě občas může objevit, ale moderní ženy, jež nosí klasické kalhotky, upřednostňuje příjemné materiály i stylový střih, barvy. Ty moderní nemají zapošité švy, které tak dělají viditelné lemy.

Tanga

Hodně oblíbený typ kalhotek již několik let jsou tanga. Důvodem je především to, že pod oblečením nedělají viditelné rýhy a ani neprosvítají. Pokud je zadek ženy navíc pěkně tvarovaný, může i pohled na takto spoře oděné pozadí být pro muže dost vzrušující. Jenže ne všichni je proto zbožňují. Pánové se v tomto ohledu dělí na velké příznivce a velké odpůrce. Je pravdou to, že ne každému pozadí tento typ kalhotek sedí. Z praktického hlediska jsou však pro mnoho žen nejlepší variantou.

Kalhotky s nohavičkou

Populární jsou i kalhotky s nohavičkami. Sluší spíše chlapeckým postavám, už jen proto, že inspirace pro vznik boxerek, tedy kalhotek s nohavičkou vznikla právě z pánského typu prádla. Mohou být hodně sexy, obzvlášť jsou-li krajkové, ale z praktického hlediska jsou někdy nepohodlné, jelikož mají tendenci se rolovat.

Anti-sexy stahovací prádlo

Zcela anti-sexy je stahovací prádlo, v tomto případě kalhotky. Pod šaty sice může působit dobře, stáhnout v problematických partiích tak, aby obzvlášť večerní šaty krásně splynuly. Jenže zde je nutno pamatovat na dobře zvolenou velikost. Pakliže budou stahovací kalhotky o něco menší, bude celkový efekt působit spíše lascivně.


Leave a Comment

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *