Módní doplňky

Kabelka – nezbytný dámský doplněk


Heslo mnoha žen “bot není nikdy dost“, ale ještě jedním dechem dodávají “ani kabelek“. Jak si vybrat tu nejvhodnější kabelku, aby vám stačilo jen pár kousků? Stačí se řídit následujícími pravidly.
Zajisté už každá z vás udělala chybu a koupila si kabelku, kterou jste využila pouze jednou a to po cestě domů z obchodu.
A nezapomínejte na doplňky – peněženka sladěná s kabelkou je fantastická. Máte na kabelce zlaté kování? Vyberte si zlaté náušnice i přívěsek. Je přezka stříbrná? Ať jsou stříbrné i šperky. Jsou to jen detaily, ale celý život je složený z detailů, proto na nich velmi záleží.

Postava, velikost a styl

Tak jako některé šaty nejsou lichotivé pro každý typ postavy, tak i některé kabelky nejsou vhodné pro každou ženu.
Vysokým a štíhlým ženám se doporučuje nosit větší kabelka hranatých a oválných tvarů, ženám menšího vzrůstu a kypřejších tvarů zase kabelky připomínající láhev.
Vždy přizpůsobte velikost kabelky tomu, k jakému účelu ji chcete používat – menší psaníčka na společenské události, střední velikosti na běžné nošení a velké kabelky do posilovny, k cestování a tehdy, když potřebujete hodně místa.
Samozřejmě, že vše nezáleží jen na velikosti, ale také na stylu a typu akce.

Barva a materiál

Černá! Nejlepší barva kabelky je černá. Ale nesmí chybět ani pestřejší modely, které můžete přizpůsobit podle ročního období. Na jaře jsou jako stvořené jemné a ženské pastelové barvy, když se rozběsní slunce v létě, můžete se s fantazií rozběsnit i vy a klidně si vybrat červenou či jinou výraznou barvu. Na podzim se hodí odstíny oranžové a hnědé a v zimě neutrální barvy – černá a bílá.
Módními koženými kabelkami jdete na jistotu, ty jsou nesmrtelné. No nemusíte se bát ani experimentovat – toto teplé období si přímo žádá slaměné a textilní kabelky, které osvěží váš outfit.

TIP: Prohlédněte si nabídku kabelek na Zoot.cz »

Kabelky Michael Kors

1 komentář on Kabelka – nezbytný dámský doplněk

  1. Pingback: Vintage je v kurzu | Módní svět

Leave a Comment

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *