Ostatní

Hit poslední módy – negližé a bomber bunda


Sledujete trendy poslední doby a je vám potěšením, když se jako první objevíte v něčem novém, co se za pár týdnů, měsíců a třeba i let stane hitem, které bude nosit snad každá druhá žena? Pak musíte mít ve svém šatníku moderní negližé a bomber bundu. Kombinace famózní a nadčasová.

Negližé musíte mít

Lesklé sexy šaty, volného střihu a jemných barev. Tak to je právě to, co proudí světovými módními moly. Možná se vám to zdá poněkud přitažené za vlasy, ale dejte tomu čas a skutečně sexy negližé si oblíbíte, jako mnoho jiných žen a dam.

Nepravé negližé

To, že byste si ze šatníku vytáhla skutečnou spodničku a vydala se na cestu po městě, jistě vzbudíte velký ohlas a to jak v pozitivním, tak negativním ohledu. Jenže naše módní negližé není vlastně přímo spodnička, ale šaty ze saténu, či šifonu, lehké a jemné, někdy s flitry a hlavně se špagetovými ramínky. Důležité je, aby materiál byl splývavý a ušitý model tak, aby plně kopíroval siluetu.

Co nosit k negližé?

Model delšího negližé doladíte bomber bundou. Původní letecké bundy jsou moderní a to nejen pro muže, ale i ženy. Typické pro bundu bomber jsou pružné elastické pruhy u krku a u zápěstí. Elastické pruhy jsou šity z úpletů, perfektně drží na místě, nikam nekloužou.

Bomber bunda musí být v šatníku

Klasická bomber bunda má dvě kapsy vepředu a také jednu malou na levém rukávu. Bunda se zapíná na zip a co je na ní podstatné je to, že je oboustranná. Dá se tak nosit z vnitřní i vnější strany a váš šatník se tak rozšíří nákupem bomber bundy nejen o jednu, ale hned dvě bundy.

Kombinace bomber bundy a negližé

Pro někoho šílené spojení, ale má vkus, šmrnc a styl. Zvláště, pokud delší negližé s bomber bundou doplníte i kotníkovými teniskami. A stylovou čepicí. Pohodlné, sexy i dravé. Budete svá a rozhodně ne tuctová.

 

zdroj obrázku: www.vervemagazine.in


Leave a Comment

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *