Ostatní

Módní faux pass


V módních časopisech se setkáváme s radami, co nosit, jaké jsou módní hity a co se bude nosit následující sezonu, nebo i tu další. A tak se snažíme napodobit, pokud si libujeme v módních trendech. Ostatně jako většina moderních žen. Jenže škoda, že už se tolik nepíše o tom, na co si dát pozor a co je potřeba si pohlídat, protože ne všechno, i když je zrovna trendem, je nutné, vzhledem k postavě a celkově tělesným proporcím vhodné nosit.

Jednotná barva

Někdy se barvy kombinují hůře, ale je to zkrátka potřeba zkoušet. Rozhodně však není vhodné vzít se vše v jedné barvě a domnívat se, že tím se nic nezkazí. To by bylo dost přehnané. Každá správná žena ví, že třeba i červená barva má asi padesát různých odstínů, a ty spolu nemusí korespondovat. Když se snažíte sladit takové barvy, může to vyznít dost nevhodně a až lacině.

Nekonečné množství vzorů

Když už nějaká pestře vzorovaná halenka, top či tunika, určitě k tomu se nutno mít jednoduché barvy. Vzory se navzájem nesnesou a to i přesto, že vypadají podobně. Tím hůř. Jeden kus oblečení – jeden vzor a pak už žádný další a to platí i o doplňcích. Je dobré pamatovat na zlaté pravidlo o tom, že v jednoduchosti je krása.

Lezoucí prádlo a části těla

Co je naprosto otřesné u že, pokud z  kalhot, nebo sukně vyčuhuje jejich spodní prádlo. Zvláště tanga jsou takovým tradičním úkazem, který je ale lepší nevidět. Ne to existuje možnost pořídit si opasek, nebo větší velikost. Jedna z možností tuto záležitost vyřeší. Správná žena je pravou dámou na první pohled a ta rozhodně nebude na obdiv ukazovat své prádlo. Takže pořídit opasky a pak kontrolovat, jestli je vše v pořádku. Pokud nebude i tak, větší velikost, anebo úplně změnit druh oblečení. A navíc pravá dáma má většinou stejně šaty. A jestli si pořád myslíte, že lezoucí tanga jsou sexy, tak to jen snad pro dvě procenta populace, bez rozdílu pohlaví.

 

 

zdroj obrázku: http://style.iprima.cz/kuriozity/12-kalhotkovych-trapasu


Leave a Comment

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *