Parfémy

Nový dech pro Vuittona – Marc Jacobs


V současnosti jeden z nejznámějších módních návrhářů na světě. Jeho tvorba je naprosto špičková, obdivující a jedinečná. Stěží lze tomuto nezaměnitelnému návrháři něco vytknout. Móda je pro něj celý život, od narození se v ní pohybuje.

Od dětství jen móda

Marc Jacobs se narodil roku 1963 rodičům, které pracovali v módní branži, proto je pro něj móda samozřejmá a tolik potřebná. Nebylo proto žádným překvapením, když se rozhodl stát se módním návrhářem. Od mala si všímal, co se nosí, kombinace a možnosti, které jsou. Bylo mu teprve 23 let, když založil svoji značku.

Úspěchy od počátků

Jeho práce a přísun světové módy na sebe nenechaly dlouho čekat a Jacobs získává mnoho prestižních ocenění, včetně nabídky práce u elitní francouzské značky Louis Vuitton. Na pozici kreativního ředitele dává značce nový dech i styl a do té doby příliš upjatá LV se stává tou senzační značkou, jakou ji dnes známe.

Přehlídková mola

Marc Jacobs je známý a nevšední i tím, že všechny modelky na přehlídková mola vybírá výhradně sám. Nenechá tuto práci na agenturách, ale každou modelku vybere pro daný model. Je prostě mistr detailu a preciznosti. Vše musí být dokonalé a předváděno tak, jak si představuje.

To, co se dá nosit

Tento významný módní návrhář si nepotrpí na velkou extravaganci ve svých modelech. Spíše se zaměřuje na to, aby jeho modely byly nositelné, vyznačovaly se pohodlím a přitom stále velkou elegancí. Marc Jacobs je také mistrem vrstvení. Dal módnímu světu takové prvky, jako jsou blyštivé modely, široké kalhoty a mnoho dalšího.

Móda pro všechny

Nezapomíná ani na pány a přináší speciální kolekce pro muže, ale také kolekci pro děti. Zviditelnění přinesly i parfémy, respektive flakonky, jež představují květy, květiny anebo roztomilou berušku. I když vůně nejsou bůhví jak významné, flakonky jsou pro některé jedince sběratelskými kousky.

Marc Jacobs světovou módu obohatil a za svůj přínos získal mnoho významných ocenění.

 

zdroj obrázku: suggest-keywords.com


Leave a Comment

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *