Spodní prádlo a plavky

Ukážu vám jak na to – Victoria´s Secret


Když muž kupuje své ženě prádlo, nemusí vždy znát dokonale všechna ta čísla a vědět, co tedy může koupit a co ne, protože se nechce dočkat toho trapasu, kdy jeho milá zjistí, že ji prádlo nesedí. Zklamáni budou oba.

Nápad na popud nespokojenosti

Tuto otázku si položil nespokojený zákazník Roy Raymond, který nakupoval prádlo pro svoji přítelkyni. Cítil se neskutečně trapně, když se ho ujala prodavačka, která namísto, aby mu poradila, ho uvedla do pocitu trapnosti a studu, že vlastně nezná správnou velikost prádla pro svoji ženu.

Jak tedy správně nakupovat prádlo?

Jenže si byl vědom, že to tak složité být nemůže, a tak založil roku 1977 vlastní prodejnu spodního prádla, kde spokojeně, bez studu a pocitů trapnosti, jak sám zažil, mohou nakupovat úžasné kousky pro své polovičky muži. A dílo se skutečně zdařilo. Nápad ocenilo mnoho nakupujících, a tak se poměrně rychle síť prodejen rozrostla z původního San Francisca do takřka celých USA a Roy tak mohl roku 1982 spokojeně značku prodat firmě The Limited.

Nejlepší modelky – andílci

Je známo, že modelky, pracující pro Victoria´s Secret jsou těmi nejlepšími na světě. Proto stát se „andílkem“, jak se běžně přezdívají, je pro každou modelku neuvěřitelná čest, navíc taková modelka stoupá i v ceně. Z česko-slovenských modelek je nutno jmenovat Evu Herzigovou, Danielu Peštovou a Simonu Krajnovou. Dále jsou a byly „andílky“ Tyra Banks, Heidi Klum, Adriana Lima či Naomi Campbell.

Na chodníku slávy

Značka Victoria´s Secret je tak slavná, že si dokonce vydobyla i hvězdu na proslulém chodníku hvězd v Los Angeles. A jednalo se vůbec o první značku, která něco takového dokázala.

Proč vlastně chceme Victoria´s Secret?

Prádlo značky je skvěle padnoucí, příjemné a vkusné. Má v sobě dávku smyslnosti a v ženě tak probouzí vášně, stává se z ní doslova sexuální bohyně.

 

zdroj obrázku: thescript.thetake.com


Leave a Comment

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *