Pánská móda

Pánská košile pro všední den


Pánské košile jsou a vždy byly něčím výjimečným. Ne každý je má rád, ne každý je nosí. Ale v poslední době se košile natolik změnily, že začínají i zarputilí odpůrci nošení košil zvažovat, zda si také nějakou elegantní a hlavně stylovou košili nepořídí. Je to poplatné tomu, že módní trendy, a především trendy mladých lidí jsou neskutečně dopředu a kombinace s košilemi přináší do každého šatníku celou řadu nových možností a variant, které jiným druhme oblečení zkrátka nejde nahradit.

Kvalitní materiál a dobrý střih

hlavni svetle modra kosile

Materiál košile je při výběru vždy zásadní. U košile by měla výrazně převažovat bavlna, jinak se v košili bude člověk potit nebo mu nebude příjemná na dotek. I to jsou totiž parametry, které by člověk měl při výběru řešit. Další přidané materiály pak fungují pro lepší praní, žehlení či držení nějakého tvaru. Ale bavlna je vždycky základ. 100% polyesterové košile vás zničí. Druhým parametrem dobré košile je pak její střih. Dnes je to zkrátka slim-fit, čili vyštíhlený střih, kdy je košile v pase zúžena a postavu tak opticky zeštíhluje.

Nebojte se barev u košile

Důležité je se nebát barevnosti při výběru košile. Bílá košile je základ, tu musí mít každý, ale co další? Modrá, budiž, černá, zajímavá, zelená, neotřelá a žlutá, extravagance. A pak samozřejmě nejrůznější kombinace, variace a vzory. I obyčejná košile, která má lehký vzor může v konečném důsledku udělat větší službu, než tričko s potiskem. Protože působíte elegantně a z blízka je vidět vaše odvaha a originalita. Moc lidí se do košilí nehrne, ale trendy nejde zastavit. Košile byly, jsou a budou tím něčím, co odděluje eleganci a všednost.

 


Leave a Comment

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *