Spodní prádlo a plavky

Pánské spodní prádlo. Které u žen boduje?


Boxerky, slipy, trenýrky či dokonce tanga. Výčet pánského spodního prádla nabízí dost variant na to, aby si pro své pohodlí zvolili muži to nejlepší. Jenže chtějí-li také potěšit svoji drahou něžnou polovičku, pak by si měli vzít pár rad rozhodně k srdci.

Boxerky

Jedná se asi o nejběžnější pánské spodní prádlo, u nás nošené. Pánové si jej oblíbili především pro komfort, který nabízí. Jsou obvykle z příjemné bavlny, takže velice příjemné na tělo, také přilnou k pokožce, nerolují se, jako klasické trenýrky a přitom je v nich dost prostoru, nestahují tolik, jako třeba slipy. U žen ale zas tolik jásotu nevzbuzují. Nejsou přímo proti nim, ale že by je zrovna zbožňovali, se také tvrdit nedá. Prostě taková ta varianta, která neurazí, ale ani nenadchne.

Slipy   www.unionlabel.com

O to zajímavější diskuze vzbuzují slipy. Tento druh pánského spodního prádla byl populární zejména v devadesátých letech, kdy jim „na chuť“ přišli nejen muži, pro lepší komfort, které nabízeli oproti klasickým škrobeným trenýrkám, ale i ženy, které obecně pohled na muže ve slipech připadal velice sexy. Nicméně doba pokročila a na trhu s prádlem jsou mnohem přitažlivější varianty, než slipy. Pravdou je, že starší ženy slipy na mužích i přitahují stále, ale u mladších žen tento druh spodního prádla silně ztrácí na hodnotě. Důvodem je také to, že slipy dost připomínají klasické kalhotky.

Trenýrky, trenkywww.mrwholesale.net

Trenky, trenýrky jsou praktické, pohodlné a také dost mužné. V tomto případě jsou myšleny moderní trenky, jež jsou volné, příjemné při nošení, zejména pokud mají silnou gumu v pase. Jedinou nevýhodou je, že se často rolují a tak mohou při pohybu škrtit, nebo tvořit nepříliš estetický pohled třeba přes plátěné kalhoty, nebo často u kalhot k obleku. Pro ženy je však pohled na muže v trenkách dost vzrušující, obzvlášť, je-li k tomu také sexy tělo.

Tangawww.ebay.com

Oblíbený druh dámského spodního prádla v mužské podobě neboduje. Tanga na mužích jsou pro ženy spíše brány jako zábava, ale pro běžné nošení jej na partnerovi neocení. Evokuje to v nich myšlenku, že se jedná o striptéra, nebo gaye. Tanga prostě na mužích ženy nechtějí a to i v tom případě, kdy mají muži výstavní pánský zadek.

Když se už pánové chtějí odhalit, pak nemusí nosit vůbec nic. Je to rozhodně mnohonásobně lepší, než tanga nebo slipy. Navíc sexy muže bez spodního prádla je kombinace dost vzrušující a žhavá. Existuje sice jen malé procento mužů, jež běžně naostro vycházejí z domu, ale rozhodně to není nic, co by bylo špatně. Jestliže se tak cítí dobře, je mu to možno jen závidět.

Jaké je to bezvadné prádlo?

A jedna důležitá poznámka na závěr, milí muži. Z prádla si budete vybírat vždy to, co vám je příjemné a pohodlné. Pokud ale chcete u žen bodovat, pak musíte rozhodně nezapomínat, že prádlo musí být nejen čisté, ale také mít bezvadný vzhled sám o sobě. Žádné žmolečky, seprané barvy, vytahané nohavice a už vůbec ne nějaké díry. Obecná čistota a upravenost spodního prádla vypovídají také o vaší vyspělosti, ale i velikosti charisma.

 

zdroje obrázků: obleceni-fitness.info, www.ebay.com, www.mrwholesale.net, www.unionlabel.com


Leave a Comment

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *